.

.

LED Задни-view Огледало Светла Со Поклопец; Жолти LED Пак Сигнал Светла Случај за Toyota Camry (ACV30) Сакаат (ZNE10G) Vios (CP40)

LED Задни-view Огледало Светла Со Поклопец; Жолти LED Пак Сигнал Светла Случај за Toyota Camry (ACV30) Сакаат

DEN 6239.52
Од стока


Автомобил Посветен на тркалата-видете огледало светла со поклопец; жолти LED пак сигнал светла случај за Toyota Camry (ACV30) 2001~2006 година, Сакаат (ZNE10 G) 2003~2009 година, Vios (CP40) 2002~ЗА , 1 пара/многу бесплатен превозот. Пл потврди овој модел е погоден за вашиот автомобил пред да го стави на ред, ви благодарам! Овој модел е LED светло + маска!! Оваа маска е само материјал (крем боја или црна боја ) , кога купувачот добиваат парцела, треба spary тоа сликарство!
Детали За Производот
Применливи модели направени година) :
случај за TOYOTA CAMRY (ACV30) 2001~2006 ГОДИНА, САКААТ (ZNE10 G) 2003~2009 ГОДИНА, VIOS (CP40) 2002~НА
Производ Материјал : ABS материјал + LED светилка монистра
Боја : LED жолта пак singal светлина.
Пакувањето на производот : LED светло 1 пар + 1 пар маска + power кабел
Инсталација :
Т тој оригинални автомобил rearview огледало надградба инсталација
(ПС : кабел повеќе комплицирано, изградба од страна на професионални техничари, но употребата на сила е многу светла, убава и практична)
Функција :
I. Дење работи светла ефект, служи како предупредување за полагање на сообраќајот, кои можат ефикасно да се намали ризикот од несреќи;
II. На декоративен ефект е исто така доста добар,Синхронизација, се сврте кон светло жолта / сина светлина волан, како земјата светла и други функции.
III. Многу светли, убава и практична.
Нашите rearview огледало производи од ТАЈВАН (Кина), сите производи се подложени на строги 3 C и E-МАРК сертификација, обезбедување на квалитет, целосна опрема, производи се продаваат во светот депо DELER (4 S продавница), повеќето modelsare продаваат, каква било потреба може да ни се јавите.
Производ Процес :
Овој производ е направен од високо-квалитет, ултра-висока осветленост LED светла, силна стабилност; Материјал оригинални депо, 100% водоотпорни, приватен автомобил дизајн, совршено одговараат со оригиналниот автомобил.
Карактеристики :
Оригиналниот автомобил без светла rearview огледало покрие директна замена за задниот дел на возилото-видете огледало покрие со LED светла.
Автомобилот отворете го претвори сигнал, може да го зголеми убавина и движење за да се подобри безбедноста на сообраќајот.
Answer : ___________________________ Note :
Rearview огледало светилка покрие боја е обичен боја (без боја). По приемот на стоката, купувачите треба да спреј во боја (тие треба да се во боја).
Овој производ се увезува од Тајван. Под нормални околности, ќе имаме инвентар. Ако нашите акции привремено, треба да нарачате од Тајван, испорака период за 10 работни дена .
Rearview огледало покрие со LED светла, имаме 100 различни посветен на производи , кои ги покриваат главните модели.
Ако не се најде производот погоден за вашиот автомобил во нашата продавница, можете да им даде на вашиот автомобил модел за нас, И ние ќе го видите ако го имаме е применливо производи.

R

Додатоци на производи