.

.

H1 HID Xenon Сијалица Конверзија Адаптери Носителот Retainer За 09 Frod Фокус Висока Зрак (2 парчиња)

H1 HID Xenon Сијалица Конверзија Адаптери Носителот Retainer За 09 Frod Фокус Висока Зрак (2 парчиња)

DEN 404.00
DEN 475.20
-15 %
Од стока


За Ford Focus(2008-2011) H1 HID Xenon Светилки Автомобил Носители Адаптер за Приклучоци
Карактеристики :
Оваа сијалица адаптери се користи за инсталирање на резервни КРИЕШЕ Конверзија Комплет на ниски зрак само.
оваа сијалица адаптер ќе ви овозможи да се инсталира резервни криеше крушка,брзо на возилото
оригиналниот headlamp домување без уништување на оригиналните приклучок.
Апликација За :
За 2008-2011 Форд Фокус да го инсталирате H1 Hi-зрак резервни КРИЕШЕ Конверзија Комплет.
H1 пластични конверзија адаптер ќе ви овозможи да се одржи на резервни КРИЕШЕ сијалица цврсто
*Известување*
Ако не сте сигурни дали овој премин адаптер е компатибилен со вашиот автомобил,само ја отвори
автомобил худ и споредете го овој адаптер со вашиот автомобил акции headlamp штекер.ако тие се исти.
пакетот вклучува :
2 x КРИЕШЕ сијалица приклучок адаптер
За Нас
Нашата компанија започна во јануари 2012 година. Од тогаш ние сме биле посветени на обезбедување на потрошувачи и трговци во светот, со директен пристап до стотици фабрика shopfloors околу Азија преку нашата интернет канали. Ние додадете професионални вредност во процесите на мало купување, фабрика директни извори, производ презентација, контрола на квалитет, и цел исполнување.
Имаме над 300 колеги развој и управување на оваа платформа. Нашиот менаџерски тим има над 10 години меѓународно искуство во производство на работење, менаџмент консалтинг и e-commerce.
Ние сме биле наградени со импресивен раст. Ние се служи во текот на милиони корисници ширум светот, и ние сме ракување илјади на мало и трговија на големо наредби секојдневно.
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како Pay Pal, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Превозот
1). Превозот цена и Време во транзит : Кликнете на "Превозот Време и Цена" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде од 2 до 7 работни дена. Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 14 дена од приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Тип На Објект:
Извори На Светло
Тип Socket:
H1
Ксенон Светлина Модел:
H1
Бренд Име:
LI KE MI
Напон:
12V
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла
Ксенон Светлина Тип:
Еден Xenon Светлина
Температура На Боја:
6000K
За Автомобил Светилка:
Фарови
Извор На Светлина:
Ксенон
Автомобил модел:
09 Фокус
Автомобил Марка:
Ford
Тип На Сијалица:
H1
Wattage:
35W
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Тип:
Светлата
Автомобил Направи:
За 09 Ford Focus
боја:
Бела
Тип На Светилка:
H1 HID XENON Сијалица
Тип На Објект:
HID Xenon Сијалицата во Држачот Adadpter Retainer
MOQ:
2 парчиња/многу
R

Додатоци на производи