.

.

1156 BA15S LED Сијалица Предупредување Декодер Canceler Оптоварување Отпорник Грешка Слободни Штекер (10pcs)

1156 BA15S LED Сијалица Предупредување Декодер Canceler Оптоварување Отпорник Грешка Слободни Штекер (10pcs)

DEN 1944.00
DEN 2160.00
-10 %
Од стока


Опис :
LED Предупредување Canceller 1156 BA15 S,LED СИЈАЛИЦА CANBUS НЕМА СЛОБОДЕН ГРЕШКА декодер,LED светло за предупредување отпорник canceller
-овој производ може да се користи за да се поправи на хипер флеш на крајот сигнал откако ќе инсталирате LED светилки
-тоа исто така може да се користи за да го откажете OBC или сијалица-out предупредување откако ќе инсталирате led светилки
-тие се целосно plug and play, едноставно приклучете го led сијалица со контактот на canceller, а потоа вметнете го приклучокот на canceller да фабриката штекер.
-led canceller BA15 S 1156 1157 3156 3157 7440 7443 ве Молиме оставете порака за нас она модел дали сакате .
предводени од декодерот на BA15 S ; LED предупредување грешка decorder canceller за BA15 S 1156 1157
Спецификација :
Авто LED Предупредување Canceller 1156 BA15 S
Конектор : 1156 BA15 S
LED предупредување canceller,Реши LED пак сигнал проблеми како што се хипер трепка, не трепка или толпата надвор сијалица индикации
Реши LED пак сигнал проблеми како што се хипер трепка, не трепка или толпата надвор сијалица индикации
Спречување на порака за грешка и canbus грешка на возила
Пакетот Вклучува :
• 10 Pcs 1156 BA15 S Автомобил LED Сијалица Cancellers Декодер
Доколку сте заинтересирани, ве молиме падна лесно да контактирате со нас
Плаќање :
Aliexpress препорачуваме Кредитна Картичка, Moneybookers, Банкарски Трансфер, дебитни картички, T/T, Western Union, итн, кои ќе бидат 100% безбеден за вас и нашата фабрика.
Превозот
Сите наши парцели се испраќаат преку Регистрирани Воздухопловната од хонгконг пост рок од 2-7 дена (не вклучувајќи ги и викендите и празниците) по исплата.
Цитирано време на испорака : 15 до 25 работни дена
Увоз доход и должност се одговорни од страна на купувачот.
ако треба DHL,EMS,UPS-от,Fed Ex,итн. ве молиме контактирајте со нас со aliexpress гласник
Услови За Продажба
Сите точка носи 12 месеци гаранција.
Целосна наплата или замена ќе биде дозволено доколку постои БИЛО каков проблем со него.
Ќе се бара да бродот назад објектот пред целосна наплата или замена е издадена.
Повратни информации
Кога ќе ја прими стоката, ве молиме да го потврдите на Aliexpress. Ние го цениме ПОЗИТИВНИ повратни информации од вас.
Ви благодариме за вашата шопинг и поддршка !
LED Предупредување Canceller LED Отпорник Кабел Canbus Функција Жица H8 H11 отпорници Бесплатен превозот!! САД$ 45.00 /многу
10 парчиња / многу
LED Предупредување Canceller 9005 9006,LED СИЈАЛИЦА CANBUS НЕМА СЛОБОДЕН ГРЕШКА декодер,LED светло за предупредување отпорник canceller 10pcs БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ! САД$ 45.00 /многу
10 парчиња / многу
авто H7 LED Предупредување Canceller кабел Бесплатен превозот!! САД$ 45.00 /многу
10 парчиња / многу
LED Конверзија Комплет Метал H13 Предупредување Canceller Жица Може да-автобус Грешка Отпорник Слободни Жици се Подигнат декодер 10pcs/многу ferr превозот ! САД$ 68.00 /многу
10 парчиња / многу
Canbus T10 T15 W5 W 194 Оптоварување Отпорник Порака led Трепка предупредување canceller, ПРЕДВОДЕНА предупредување Декодер 10pcs/многу бесплатен превозот! САД$ 45.00 /многу
10 парчиња / многу
автомобил мека LED Canbus Грешка предупредување canceller, ПРЕДВОДЕНА Декодер Отпорник T10 2823 2825 168 194 W5 W W5 WB 10pcs/многу бесплатен превозот! САД$ 45.00 /многу
10 парчиња / многу
Се КРИЕШЕ КОМПЛЕТ предупредување canceller C6,canbus грешка слободни декодер ЗА БЕНЦ BMW АУДИ АКУРА Chrysler Dodge на Ford Џип Mazda Бесплатен превозот!!! САД$ 14.80 /многу
2 парчиња / многу
Еден компјутер КРИЕШЕ предупредување canceller capacitor,xenon грешка слободни Декодер,Canbus ожичување темперамент,светилка баласт декодира уред Бесплатен превозот САД$ 16.98 /парче

R

Додатоци на производи