.

.

Wotefusi Моторни Светлата Собранието За Спогодба Suzuki GSXR1000 2005 2006 Комплет Мотор [DD21]

Wotefusi Моторни Светлата Собранието За Спогодба Suzuki GSXR1000 2005 2006 Комплет Мотор [DD21]

DEN 12142.00
DEN 13197.60
-8 %
Од стока


Спецификации
Состојба : 100% Сосема Нов, Резервни Дел
Материјал : ABS инјектирање
Fitment : За Suzuki GSXR1000 05-06
Количина : 1 BUC
Боја : Црна Школка, Јасно Леќа
инсталација : едноставен за инсталација, препорачуваме инсталиран од страна на стручно лице.
Answer : ___________________________ Note :
Ова е нова замена главата светлина за вашиот мотор.
инструкции за инсталација не се вклучени.Светилки,Навртки или Жици не се вклучени.
Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : - Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. - Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Превозот Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе обично испратите објекти во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Ако не го добиете вашиот објект на време,ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање. Се враќа Ние да се потрудиме да им служи на нашите царинската најдобро што можеме.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 14 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштети или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба и ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на трошоците ако штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Повратни информации ја остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање. Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет.

R

Додатоци на производи