.

.

НОВА Голема Моќ за Полициското возило флеш сообраќај предупредување lightbar неутрална Lightbar Полицијата Lightbar KF8100F-1M

НОВА Голема Моќ за Полициското возило флеш сообраќај предупредување lightbar неутрална Lightbar Полицијата

DEN 9237.00
DEN 10867.20
-15 %
Од стока


НОВА Голема Моќ за Полициското возило флеш сообраќај предупредување lightbar LED неутрална Lightbar Полицијата Lightbar KF8100 F-1 M
Answer : ___________________________ NOTE :
Производот треба време да се прилагодите,pls место цел внимателно, ако не сакаат да чекаат.
Должината на овој производ е 1m
Напомена :
Овој производ има 2 вида : 0.5 W/ 1 W .
1 W LED : $360
Ако ви треба 1 W ве молиме контактирајте со нас директно!! Ви благодариме
Опис :
ВИСОК КВАЛИТЕТ (CE сертификат, SGS сертификација и ISO9001 : 2000 Количество сертификација);
РАЗУМНИ И НИСКА ЦЕНА ! !
Decription,Слика и Цртеж :
Опис :
МОДЕЛ МОЌ LED КОЛИЧИНА LED БОЈА на ОПЕРАТИВЕН НАПОН ДОЛЖИНА Н W ПАКУВАЊЕ ГОЛЕМИНА KF8100 F-1 M-0.5 W/1 W 72 PCS јасноredсинакилибар
(изборен) DC12 V/24 V 900mm 1040*360*190mm

R

Додатоци на производи