.

.

НОВА Голема Моќ за Полициското возило флеш сообраќај предупредување lightbar неутрална Lightbar Полицијата Lightbar KF8100F-1M

НОВА Голема Моќ за Полициското возило флеш сообраќај предупредување lightbar неутрална Lightbar Полицијата

DEN 9237.00
DEN 10867.20
-15 %
Од стока


НОВА Голема Моќ за Полициското возило флеш сообраќај предупредување lightbar LED неутрална Lightbar Полицијата Lightbar KF8100 F-1 M
Answer : ___________________________ NOTE :
Производот треба време да се прилагодите,pls место цел внимателно, ако не сакаат да чекаат.
Должината на овој производ е 1m
Напомена :
Овој производ има 2 вида : 0.5 W/ 1 W .
1 W LED : $360
Ако ви треба 1 W ве молиме контактирајте со нас директно!! Ви благодариме
Опис :
ВИСОК КВАЛИТЕТ (CE сертификат, SGS сертификација и ISO9001 : 2000 Количество сертификација);
РАЗУМНИ И НИСКА ЦЕНА ! !
Decription,Слика и Цртеж :
Опис :
МОДЕЛ МОЌ LED КОЛИЧИНА LED БОЈА на ОПЕРАТИВЕН НАПОН ДОЛЖИНА Н W ПАКУВАЊЕ ГОЛЕМИНА KF8100 F-1 M-0.5 W/1 W 72 PCS јасноredсинакилибар
(изборен) DC12 V/24 V 900mm 1040*360*190mm

Тип На Објект:
Strobe Светлина
Chevrolet Модел:
Astra
Температура На Боја:
6000K
Име На Модел:
KF8100F-1M
Бренд Име:
KUNFINE
Astra-Година:
2000 година
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Објектот Тежина:
8KG
Wattage:
12v
Lumens:
2400Lm
Извор На Светлина:
LED
Тип На Објект:
На Возилото
боја:
јасноredсинакилибар (изборен)
is_customized:
Yes
Леќа:
Не Се Вклучени
Лер Зрак Тип:
место / поплава
Напон:
12v
Автомобил модел:
Универзална
Lumens:
2400Lm
R

Додатоци на производи