.

.

за Peugeot 206 Светлата 2004-2008 V2 LED Линија светлина

за Peugeot 206 Светлата 2004-2008 V2 LED Линија светлина

DEN 16805.00
DEN 18672.00
-10 %
Од стока

Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни остави позитивен фидбек и 5-ѕвезда преглед и ние ќе ви ги даде повеќе попуст во следната цел. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Даноци, царини царински давачки што не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. (Лево и Десно Светлата за еден автомобил употреба, 2 ПАРЧИЊА/картон). Вие не треба да се грижите пакетот. Лесна инсталација (Професионална инсталација се препорачува). За овие предмети, ќе треба да платите дополнителна такса. Превозот адреса : 4. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Состојба : Нова. Испорака ве Молиме да го потврдите вашето информации кога ќе ги нарачате. Чекор 3), Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Ние секогаш се прават нашите најдобри напори за да се даде задоволително решение. Високиот Зрак Сијалица Тип : Модел; Ниско Зрак Сијалица Тип : Модел. Телефон за контакт Бр. Речиси сите светла се исти приклучок за точно автомобили. Стил : Проектор Фарови. Post code/ поштенски код : Еднаш на плаќање е потврдено,ние ќе брод тоа од околу 1-3 дена. Внимание : ве Молиме отворете и проверка на предмети, бидете сигурни дека тоа е непроменети пред да потпишете. Купувачите ќе биде одговорен за обвиненијата ако е потребно. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине било негативни преглед.
Производ Фотографии :
Совети за Купувачите : 1. Со цел да се подобри изгледа и видливост за вашето возило. Сепак, сè уште постојат некои модели на автомобили се различни, во овој случај, ние препорачуваме купувачот да го инсталирате & бараат помош од локалниот пазар, како што се 4 S Продавница или Поправка Продавница или Подесување Продавница. Други : За рефус со цел, капка-превозот, друг производ предмети, ние ви посакам добредојде контактирајте со нас без било двоумете се. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Увозни Давачки : Сите данок, царина или било царински давачки ќе биде на Купувачот страна. Ако сакате да се избере побрзо express,како DHL,UPS-от,итн. Ви благодариме за вашето Време и Поддршка ! За повеќе информации, ве молиме контактирајте со нас fr eely. Ако на купувачот се исклучиво на светлината моделот ве молиме мислам дека над него пред да го купи. За Цел : Плаќање, Ние да се Прифати : ЗАЧУВАМ, QIWI, ВИЗА, Мастеркард, Western Union, секое Плаќање се поддржани од Aliexpress. Ние брод на Адресата која ја остави во Aliexpress. Боја : Црна Домување. Не со КРИЕШЕ Комплет, не го КРИЕШЕ крушка, не го криеше придушници. И ние само прифати дека светилки испрати назад спакувани во добра состојба. Светлата Ниска Зрак со Pojector леќа, светлината може да биде добро фокусирани. Како производител остава таа опција на купувачи, ќе можат да изберат да ги користат Ореол сијалица или КРИЕШЕ/Xenon сијалица или LED сијалица. Повеќето од нив со ТОЧКА & SAE Одобрени.
за Peugeot 206 Светлата 2004-2008 V2 LED линија светлина
Овие проектор фарови се со цел да се подобри изгледа и видливост за вашето возило. И ве молиме, консултирајте се со вашата земја е царинската испостава за да ги проверите овие надоместоци пред цел. Инсталација : Само Plug & play, Лесна инсталација. Некои модели на нашите фарови Ниска Зрак со Bi-xenon Проектор Леќа, поради оваа sepcial леќа, на слаба светлина функција како Слабо светло & Висока светлина. Пакет се Вклучени : Еден Пар на Фарови. Ве молиме контактирајте со нас. Време на испорака ќе бидат погодени од празници, лошите временски услови, царина итн. EMS и Кина Пост се склопот на превозот метод.
Тие се направени од страна на ОЕМ ISO одобрени и овластени производители. Единствената разлика е во светлината на моделот.
Тие се направени со ОЕМ стандард за квалитет и се наменети за акции светла директна замена. Превозот EMS, Пост, DHL , FEDEX, ТНТ, UPS-от и сл. Примачот Име И Презиме : 2. Светлата се добро спакувани во една картонска како што имаат богато искуство.

R

Додатоци на производи