.

.

2012-2014 Година Camry Aurion LED Опашка Ligt Задните Светилка за BMW Серија 7 Стил Хром Домување ПОТ

2012-2014 Година Camry Aurion LED Опашка Ligt Задните Светилка за BMW Серија 7 Стил Хром Домување ПОТ

DEN 17999.52
Од стока


Производ детални слики
ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ :
Напомена :
Ве молиме отворете & провери предмети; Бидете сигурни дека тоа е непроменети пред да потпишете.
Инаку, нема да има гаранција против превоз!
Опис На Производот :
1. Стил : LED Опашка Светилки.
2. Боја : Хром Домување.
3. Состојба : Дното Боја : Хром Домување; Површина Боја : Хром Маска
4. Пакет се Вклучени : Еден пар за еден автомобил употреба (Лево и Десно Светилка. 4 ПАРЧИЊА/картон).
5. Надградите вашиот возило со racing изглед.
6. Restyled појавата со повисоки перформанси осветлување излез.
7. Директна замена.
8. Лесна инсталација (Професионална инсталација се препорачува).
Опашката светилки имаат истите конекции и жици со оригиналниот автомобили. Тоа е игра и приклучокот. Сепак, некои од автомобили се чувствителни препорачуваме купувачот да ги инсталирате овие опашка светлата страна на професионални инсталерот. Тоа е лесно да се инсталира. Тоа е игра и приклучокот.
9. Достапни за двете Левата Рака се Вози и Десната Страна се Вози.
10. LED ќе остане кул состојба и подолг живот спам со НИТУ боја исчезнува.
Предност :
1. Домување е донесен УВ третман
2. Површината стврднување третман
3. Внатрешната за домување анти-магла третман
Важни Совети :
Со цел да испратите објекти од веднаш, ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас вашите детали превозот адреса
Руската Пост известување треба да ги користите Клиенти Корисници Полно Име откако ќе го поставите цел.
1. Примачот Име И Презиме :
2. Телефон за контакт Бр. :
3. Превозот адреса :
4. Post code/ поштенски код : .
На овој начин, ние можеме да испратите објекти од рок од 24 часа, што е можно, и можете да ги добиете безбедно во најкусо време.

Бренд Име:
SuperTuning
Специјални Функции:
LED
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Дијаметар:
2.8inch
Име На Модел:
Camry
Објектот Тежина:
6kg
Материјал Тип:
PC
Леќа:
Не Се Вклучени
Автомобил Производител:
Тојота
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Лер Зрак Тип:
LED
Автомобил модел:
Camry
Година:
2012-2014 година
Тип На Објект:
Задните Светла
R

Додатоци на производи