.

.

Фабриката Промоција 4.3 инчен HD TFT LCD автомобил Следи 2 начин видео влезот Автомобил Универзална 800X480 Агол на Гледање: 160 степени

Фабриката Промоција 4.3 инчен HD TFT LCD автомобил Следи 2 начин видео влезот Автомобил Универзална 800X480

DEN 816.00
DEN 960.00
-15 %
Од стока


Фабриката Промоција 4.3" инчен HD TFT LCD автомобил Следи 2 начин видео
текст Автомобил Универзална 800 X480 Агол на Гледање : 160 степени
Карактеристики : Автомобил задните следење
4.3" LED Светлото Color TFT LCD монитор.
Висока-резолуција на слика.
Полна боја LED светлото на екранот.
Со 2 видео внесување : Бела видео кабел се поврзува со автомобил rearview камера, жолта една до друга видео опрема.
Паркинг rearview приоритет : мониторот ќе започне автоматски, и synchronously се прикажат видео од rearview камерата кога сте врзани за вашиот автомобил; мониторот ќе се затвори сама по поддршка. Сцената ќе се намали за да се rearview камерата автоматски додека сте поддршка на автомобилот и да се вратите на оригиналната сцени после тоа.
Поддржува Автомобил DVD, VCD, камера, STB, сателитски приемник, и други видео опрема.
Екран rotatable.
Со мени копчиња, Brightness/contrast/хуе/сатурација/јазик
Лесно да се инсталира.
Ниска потрошувачка на енергија.
Не Аудио влез или излез.
Спецификации :
Големина на екранот : 4.3 инчи (16 : 9)
Резолуција : 320*240
Aspect Ratio : 4 : 3
Напојување : DC 12 V
Боја : Црна
Сместување : ABS
Производ големина : 127x88x25mm
Производ тежина : 183g
Пакет големина : 159x135x52mm
Пакет тежина : 145g
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас . Ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку.
It 's нашата чест да обезбедат одлична услуга за вас, ви благодариме!
Политика на враќање
Што се Случува Ако имам Проблем?
Ако имате погрешни или оштетен објект или за било која причина добијат она што се појавува да бидат неточни стоки ве молиме контактирајте со нас преку разговор масажа или е-пошта ,и да им објасни на вашиот проблем. Ние ќе ви одговориме во рок од 1 редовен работен ден.
Може ли да ми парите назад ?
Сигурни. ако сакате да се вратите на објект за над причина или било какви други сезони во рок од 14 дена по ставка примени, ќе се нуди целосна наплата за вас, откако предметот е вратен со оригиналниот пакет.
Како за враќање превозот надомест ?
Ве молиме љубезно ве молиме да знаат дека купувачот ќе биде одговорен за враќање превозот надомест, ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.
Повратни информации :
Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди во сите детални оценки, доколку објектот примен во добра здравствена состојба;
За Купувачите кои не е задоволен со вашата шопинг Искуство, можете да контактирате со нас прво, пред да ја напуштат повратни информации;секој проблем може да се разработат преку добра комуникација помеѓу двете страни.
Ви благодарам Многу За Шопинг во нашата продавница.
Посакуваме да имате пријатен ден!!

R

Додатоци на производи