.

.

Фабриката за Промоција на Задните Видите Обратно Паркинг Обратен Назад до Возилото Камера За Рено Fluence Dacia Duster Megane 3 Terrano

Фабриката за Промоција на Задните Видите Обратно Паркинг Обратен Назад до Возилото Камера За Рено Fluence Dacia

DEN 483.00
DEN 612.00
-21 %
Од стока

Откако вашата нарачка е обработени и добивме расчисти/потврди за плаќање.
Сите наши објекти се со мало поле и сите neccessary додатоци.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти и разберат грижите и фрустрации може да имате.4 GHz безжична предавател/приемник за set (12-Volt за возило инсталација)
Работа Спектар : До околу 50m(Hollowness)
Се поврзува на тркалата-видете камера и предна видео екран
Одговара на сите РКА композитен видео врски
Напојување : DC 12 V
Предавател/Приемник Кабел Должина : 1.
Превозот
1.За повеќето земји во светот,објектот се испраќаат надвор од пост воздух mail,можете да не контактирате ако имате било какви посебни превозот барање.
На еден општ прирачник.4 GHz Предавателот со 1,5 метри кабел
Еден 2. Осветлување : 0.Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме!
Повратни информации
1.
Еден од 1,5 метри моќ Кабел.1 Лукс
Водоотпорен Одделение : IP68 (Заштитени од ingress на прашина и ефект на потопување помалку од 1 метар длабочина.5 м
Важна Забелешка :
Почитувани купувачи,ве Молиме мора да се провери на камерата големина и изглед пред да поставите цел,
види дали може да се вклопи во вашиот автомобил табличка светилка место големина и изглед!
Бидејќи истиот автомобил модел во различни земји може да има некои разлики,
ве молиме проверете ја камерата големина и да се споредат инсталација на вашиот автомобил внимателно за да се избегне грешка.
сите производи ќе брод надвор од нашата фабрика во 1~2 работни дена по примање на вашата нарачка. ниска цена, со одличен квалитет и најдобра aftersell услуга.
Гаранција и да се Врати
1.Ако наидат на проблеми во текот на превозот процес или било какви проблеми со објектот, ве молиме да ни даде можност да реши проблеми, и искрено ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас, веднаш штом ќе може да.)
Посебна Функција : Авто Бела Blance, AGC, Светлото Надомест на штета.Сите предмети имаат половина година гаранција.Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да им понуди најбрзиот превозот.Ако сте задоволни со објектот и нашите услуги,ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 ѕвезди,и ние ќе го прават истото за вас.
На еден општ прирачник.Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот.Сите продажни се конечни, освен ако точка е утврдено да се неисправни во рок од 7 дена откако ќе се примени на објект,ако тоа е случај,објектот ќе биде заменет или пари ќе се вратени на дискреција на продавачот.4 GHz Предавателот со 1,5 метри кабел
Еден 2. И да биде тест 100% пред да го испратите производот до вас.
На еден општ прирачник.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија,овие трошоци се на купувачот одговорност.
РКА Видео 2.За сите враќа,купувачот мора да плати за враќање превозот цена,тогаш ние ќе се плати или испраќање ви се заменува точка.3 Лукс (ден), 0 Lux (со IR)
S/N Сооднос : Подобро од 48 DB
Работна Околина : -40 °C~ +80 °C, Rh 95% Max
Анти-вибрации : 10 g
Потрошувачка на енергија : 100m A
Активна Моќност : ≥1 W
Мин.4 GHz Приемник со 1,5 метри кабел
GPS Предавателот Приемник Безжична Камера Пакет се Вклучени :
Една камера.
оваа камера е одговара за
За "Рено" Duster 2009~2014
За Рено Fluence 2009~2014
За Dacia Duster 2010~2014
За Рено Megane 3 2008~2016 Година
За Nissan Terrano 2010~2014
Автомобил CCD 4 LED Ноќ Визија Копија Rear View Camera Водоотпорен HD 170 Степен Паркинг Помош rearview наназад
Главни Карактеристики
Слика Сензор : Нови Superhigh се чувствителни на Светлина Боја со Висок Квалитет Сензор
Сигнал Систем : PAL/NTSC
Резолуција : 480 TV линии (Enhanced) 648*488 Пиксели
Леќа Агол : 170 степени
Сетилните Област : 3.Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.4 GHz Ресивер со Џек connetor
Hight Квалитет Лесно installion
безжичен комплет
Земете една минута ја добиете вашата камера стане безжична камера
2.Ние се големо внимание на пакување секоја точка да се обезбеди безбедно испорака за вас.

Жица или Безжично:
Жица,Безжични
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Бренд Име:
Fongent
Алармот Тип:
Алармни Системи,Задната Страна
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
Пластични
Ноќ визија:
Поддршка Ноќ Визија
Работна околина:
-40 степен centigrade до +80 степен centigrade
Водоотпорен:
Поддршка Водоотпорен
како широк е приказ на агол:
многу широк, речиси 170 Степен
Сигнал Систем:
PAL/NTSC за избра
сензор на слика:
Нови Superhigh се чувствителни на Светлина Боја со Висок Квалитет Сензор
Резолуција:
480 TV линии (Enhanced) 648*488 Пиксели
Видео излез:
РКА/4 Pin Din, 1.0 Vpp композитен видео во 75ohms
Работен напон:
12V DC
Минимална Осветлување:
0.3 Лукс (ден), 0Lux (со IR)
R

Додатоци на производи