.

.

сјај H220 кондиционирање на воздух филтер Автомобил Кабината на Филтер за Воздух за климатизација мрежа

сјај H220 кондиционирање на воздух филтер Автомобил Кабината на Филтер за Воздух за климатизација мрежа

DEN 459.84
Од стока


сјај H220 . Добредојдовте да се купи!
1, клима филтер : Замена циклус обично е 5000 км
2, масло филтер : филтерот за масло замена циклус обично е 6000 километри.
3, гориво филтер : замена циклус обично е 6000 километри.
4, филтер за воздух : Патување 5000 километри на филтер за воздух мора да се замени.
Доколку купите повеќе од пет може да биде голем попуст, ве молиме контактирајте директно мене

Објектот Должина:
brilliance H220
Објектот Висина:
brilliance H220
Производителот Дел Број:
сјај h220
Објектот Ширина:
brilliance H220
Објектот Тежина:
0.1 kg
Бренд Име:
LWKANGMENG
Материјал Тип:
carbin
R

Додатоци на производи