.

.

Колата Серпентина Поправка Колекции 04606869ab За Хонда За Chrysler 300c Туринг (Lx) 3.5 Awd IC-190 UF-502 ZSE644

Колата Серпентина Поправка Колекции 04606869ab За Хонда За Chrysler 300c Туринг (Lx) 3.5 Awd IC-190 UF-502

DEN 228.00
DEN 240.00
-5 %
Од стока


Колата Серпентина Поправка Колекции 04606869ab За Хонда За Chrysler 300c Туринг (Lx) 3.5 Awd IC-190 UF-502 ZSE644
OE БРОЕВИ
04606869 AB,IC-190 UF-502 ZSE644
Ве молиме преглед на информации погоре внимателно за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето возило. Ние не може да понуди наплата ако треба puechased на погрешен дел. Ако имате прашања за тоа дали овој дел се вклопува вашето возило, ве молиме да бидат слободни да контакт.
ГАРАНЦИЈА
Овој објект носи една година гаранција од датумот на купување.
Секој производ мора да се земе 100% тест пред пратката.
Ако голем дел беше успешно инсталиран, отиде во услугата, а потоа не успеа, или ако дел не може да работи, може да бидат прифатливи за гаранција поправка.
Можете да не контактирате преку нашиот e-mail.
ISO 16949
SHIPMENGT
веб-сајтот на tracking : www.17track.net
веб-сајтот на tracking : www.dhl.com
www.tnt.com
www.fedex.com
www.ups.com
КОНТАКТ
Доби било какви прашања во врска со листата или производите кои веќе сте го купиле?
Изберете квалитет, изберете Wenzhou Лав Авто за вашиот замена на делови! Бизнис часови : СУМ 8 : 00 - ЧАСОТ 17 : 30

Мерен Опсег:
Палење Серпентина Поправка Колекции
Повторливост:
ZSE644
Бренд Име:
KENOVI
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Чувствителност:
Гума
Резолуција:
СВИРКА-9124
Hysteresis:
IC-190 UF-502
линеарна:
04606869AB
R

Додатоци на производи