.

.

Висок Квалитет Преносни Водоотпорен Отворен Туш Мини Безжична Bluetooth Звучник Компјутер, Мобилен Телефон Говорникот Поддршка ТФ-Картичка

Висок Квалитет Преносни Водоотпорен Отворен Туш Мини Безжична Bluetooth Звучник Компјутер, Мобилен Телефон

DEN 623.04
Од стока

Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.0 + EDR - Вкупно излез : 5 W RMS - Водоотпорен одделение : IP64 - Фреквенција одговор : 90 Hz - 20 KHz - Осетливост : 80db +/- 2db - Јачина на бучава сооднос(SNR) : > 76db - Полнење напон : 5 V - Батерија : 400m Ah батерија - Полнење време : 1-2 часа - Playertime : 4 или повеќе часа - Димензии : 93mm x 85mm x 33mm - Тежина : 153g
1.0 Водоотпорен Shockproof Отворено & Туш Звучник со 5 W Звучн. Одлично за Отворено и Туш
На силиконски случаи и интерфејс дизајн обезбеди Shockproof, Dustproof Водоотпорен,ниво нагоре за да IPX5, може да се користи под суровата средина (како што е, отворено и туш)
2. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6) Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Хонгконг пост воздух mail : превозот обично трае 15-30 работни дена во зависност од земјата доставени до. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
-Можете да ја користите оваа содржина дома, канцеларија, автомобил, на отворено,спорт, итн.
2) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.
-Го поддржува било кој Bluetooth-от за уреди како i Phone, i Pad, Samsung Галакси/Забелешка/таблета, HTC и така натаму), PDA, таблет КОМПЈУТЕР, i Pad, Mac Воздухот, MP3 плеери, Компјутери, лаптопи, итн. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.
UPSshipping обично трае 3-5 работни дена во зависност од земјата доставени до.
Она што е вклучено :
Мини Звучник x 1
Кампување Snap Кука x 1
USB полнење кабел x 1
Вшмукување чаша x 1
Англиски јазик Прирачник за Корисникот x 1
1) ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
DHL превозот обично трае 3-7 работни дена во зависност од земјата доставени до. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
-По 15 минути, без било каква операција од вас вклучен, производот ќе се исклучи автоматски. Импресивна & Пријателски Дизајн
-Монтажни вшмукување и Алуминиумски легури на метал кука ви нуди погодност да се откажам и да го закачите на било каде сакате. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.
3) Ние само брод да се потврди цел адреси.
Кина Пост Воздух Mail : превозот обично трае 25-45 работни дена во зависност од земјата доставени до. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Мини Пренослива Безжична Bluetooth 3. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Бесплатни Вашите Раце
Без разлика уживаат во бањата или на отворено на време, двојно вграден МИКРОФОН и hands-free функција може да ти овозможи да уживате во прекрасна музика без да се расправаме на долг кабел и го постави слободни вашата рака од одговорите на некој повик
4.
5) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Уживате Во Кристално Јасен Звук
Поддржува A2 DP и тоа е 5 W говорникот, така да ви даде многу подобар квалитет стерео искуство (како што pictrue покажуваат дека поголемиот дел од популарната waterpoof говорник само треба 3 W говорникот)
3.

Woofer Големина/Полн Опсег Големина:
Други
Tweeter Големина:
Никој
Материјал:
Пластични
Батеријата:
Yes
Гласовна Контрола:
No
Извор На Енергија:
Батеријата
Кабинетот Материјал:
Пластични
Поддршка СТАН:
No
екран:
No
Звучник Тип:
Преносни
Поддршка За Мемориска Картичка:
Yes
Фреквентен Опсег:
60Hz-23KHz
Излезна Моќност:
5W
Број На Модел На:
C6-BT-Говорник
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
Вграден Микрофон:
Yes
Број на Звучникот за Куќиште:
1
Поддршка Apt-x:
No
Канали:
2 (2.0)
Далечинска Контрола:
No
комуникација:
Bluetooth
екран:
No
PMPO:
300W
Функција:
Никој
Аудио Crossover:
Полн Опсег
Водоотпорен:
Yes
Репродукција Функција:
Mp3
Бренд Име:
HOTT
Wi-Fi Музика:
Музика
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
R

Додатоци на производи