.

.

SAMTRONIC ML78 Ultrathin Супер Бас Преносни Bluetooth Звучник Безжична Отворено со Рачка Handfree Микрофон Повикување на FM Радио

SAMTRONIC ML78 Ultrathin Супер Бас Преносни Bluetooth Звучник Безжична Отворено со Рачка Handfree Микрофон

DEN 1876.00
DEN 2207.04
-15 %
Од стока


Преносни Bluetooth Звучник со СТП Кожа Рачка
Вграден-во 1800m Ah батерија Li-ion батерија за околу 4-6 часа на изведба. Мала големина ви овозможува лесно да се носат од соба в соба, или се тоа за надворешна страни;
Се справи со дизајн. Се вклопува во било каде на куќата, и тешки доволно за вашата партија отворено
Интегриран микрофон нуди hands-free звучникот функционалност, ви овозможува да уживате во вашите омилени песни без да се водат за исчезнати повик
Dual високи перформанси 2.0 дизајн обезбедува 20 W соба-пополнување, возбудливоста аудио искуство. Голема Bluetooth звучник за која било внатрешна или надворешна BBQ партија
Лесен пристап до рака слободни зборува / Јачина на звук горе / Јачина на звук долу / Премотување напред ( скокни ) / Назад / Пауза / Игра / Моќ копчиња
Пуштате музика директно од мобилен телефон / ТФ-картичка / Таблет КОМПЈУТЕР / USB
Карактеристики :
Dual магнет и висока ефикасност говорникот возачот единица за висок квалитет на звукот
Компатибилни се со паметни телефони,Лаптопи,КОМПЈУТЕР,MP3,MP4
USB/Micro SD картичка и Помошен 3,5 мм влезови
Bluetooth Безжична конекција
Јачина на звук и песна контроли
Изградена во батерија со 4 час игра време
Спецификација :
Излезна Моќност : 16 W(8 W*2)(RMS)
Возачот Единица : 2"×2 4Ω 8 W*2
Р. Фреквенција : 90 Hz-20k Hz
S/N Сооднос : ≥85d B
Impendance : 4Ω
Напојување : USB 5 V&Батеријата 3.7 V
Производ Големина : 256mm*142mm*46mm (10.1*1.57*5.6 инчи)
Пакетот вклучува :
Звучници, USB кабел за податоци, Аудио линија, англиски упатство

Woofer Големина/Полн Опсег Големина:
1.25
Поддршка СТАН:
No
комуникација:
USB,Аудио Линија
Далечинска Контрола:
Yes
Поддршка Apt-x:
No
Излезна Моќност:
15w
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
SAMTRONIC
Репродукција Функција:
MP3,Радио
Поддршка За Мемориска Картичка:
Yes
Број На Модел На:
ML-78U
Канали:
2 (2.0)
Аудио Crossover:
Полн Опсег
екран:
No
Звучник Тип:
Преносни
PMPO:
35W
Фреквентен Опсег:
55Hz-20KHz
екран:
No
Гласовна Контрола:
No
Батеријата:
Yes
Водоотпорен:
No
Кабинетот Материјал:
Пластични
Број на Звучникот за Куќиште:
1
Извор На Енергија:
Батерија,DC
Функција:
Никој
Вграден Микрофон:
Yes
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
R

Додатоци на производи