.

.

GHXAMP 4.5 ИНЧЕН 4ohm 30W Woofer Midrange Говорникот Куршум Автомобил Звучници за домашно Кино КОМПЈУТЕР Слив Гума Говорникот 50W За LG DIY

GHXAMP 4.5 ИНЧЕН 4ohm 30W Woofer Midrange Говорникот Куршум Автомобил Звучници за домашно Кино КОМПЈУТЕР Слив

DEN 970.00
DEN 1128.00
-14 %
Од стока

Бренд : GHXAMP За LG 4.5 инчен woofer Midrange говорник, 70mm магнет, високо-одделение PC слив, куршум, мека гума конкавна работ дизајн, погоден за обичните ентузијасти DIY или 2 начин фреквенција на woofer се многу добри, високата цена! , Апсолутно евтини! 4 OHM 30 W, Автомобил ,Дом ,СИТЕ може да бидат, плус treble, ефектот е многу добар. Отпорност : 4Ω Моќ : Номинална 30 W, Врв : 50 W Димензии : Дијаметар : 11.9 cm Дијагонала центар завртка дупка : 12.5 cm, edge дупка : 8.7 cm (12.5 см или така може да бидат инсталирани) Висина : 6cm, Отворањето на Дупки : 10.7 cm Нето Тежина : 557g/еез Пакет 1pc

Извор На Енергија:
ВАШИНГТОН,AC,Ниту,Батерија
Кабинетот Материјал:
Метал
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
Број на Звучникот за Куќиште:
1
Поддршка Apt-x:
No
Излезна Моќност:
30W
Батеријата:
No
Канали:
2 (2.0)
Далечинска Контрола:
No
Бренд Име:
GHXAMP
комуникација:
РКА
Вграден Микрофон:
No
Функција:
Никој
екран:
No
Аудио Crossover:
Полн Опсег
Звучник Тип:
Преносни
PMPO:
NO
Отпорност:
4ohm
Номинална моќност:
30W
врв:
50W
Дијаметар:
119mm
Отворањето На Дупки :
107MM
Нето тежина:
557g/еез
R

Додатоци на производи