.

.

Нов Метал Bluetooth Звучник Безжична Стерео Мини Преносливи MP3 Плеер Џеб Аудио Handsfree Bluetooth примачот за xiaomi iphone

Нов Метал Bluetooth Звучник Безжична Стерео Мини Преносливи MP3 Плеер Џеб Аудио Handsfree Bluetooth примачот

DEN 1707.36
Од стока


Превозот во 24 часа
Origina Пренослива Безжична Bluetooth Звучник Безжичен Пренослив Стерео Мини Hi Fi Bluetooth звучник За Таблет паметен Телефон Карактеристики на Производот : Bluetooth Музика/ТФ-Картичка Музика/Надворешноста Музика Помошен Поддржани. Стерео и Бас Звук Ефект Слободни раце звучник Bluetooth конекција Поддршка FM Радио. Спецификација : 1.Обвивка Материјал : Алуминиум Легура 2.Зачестеност Одговор : 150 Hz-20 KHz 3.Излезна Моќност : 3 W*2 4.Bluetooth Стандард : RDA 3.0 5.Фреквенција : 2.402-2.480 GHz 6.МИКРОФОН Чувствителност : -38db 7.Говорникот Чувствителност : подобро од -82d Bm 8.Опсег : 10-30 9 метри.Работен Напон : DC3.7-4.2 V 10.Работат на струјата : 150m A 11.Моќност : Вграден-во 3.7 V,400m Ah Li-ion Батерија. 12.Полнење Напон : DC4.8-5.5 V, 200m A. 13.Музика Играње Време : повеќе од 2.5 часа. 14.Handsfree Разговорот : повеќе од 4.5 часа. 15.Време во мирување : повеќе од 20 часови 16.Димензии : 71.2(Дијаметар)x42.5(H)mm 17.Единица Тежина : 170g. Пакет Листа : 1 * Bluetooth Звучници 1 * Полнење преку USB Кабел 1 *Аудио Кабел Боја : Sliver( без оригинални retial кутија )
1.Превозот во Sturction : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
2.Враќање Опис :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во 7days од вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. 3.Гаранција&Mainteance Купувачи може да поднесе барање за замена во рок од 7 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. 4.Да ги Реши вашите проблеми се наша вредност 1). За било какви прашања откако ќе ги примите или да ги процесот на користење,ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, прво за да ги реши. 2).Со нетрпение очекувам вашите Позитивни Повратни информации За Нашите 5 ѕвезди на Услуги. 3).Нашата цел е да бидете сигурни дека имате пријатно купување од нас,ако сакате да ја напушти која и негативни и неутрални повратни информации ,ве молиме контактирајте со нас од страна пратете ми е-маил прво .ние ќе се реши наскоро и ќе ги задоволи решение. Ви благодариме за соработката

Број На Модел На:
Mi-1
Поддршка СТАН:
No
Излезна Моќност:
Други
Поддршка Apt-x:
No
Аудио Crossover:
Двонасочна
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
Далечинска Контрола:
No
Репродукција Функција:
Mp3
Вграден Микрофон:
No
Канали:
2 (2.0)
екран:
No
комуникација:
Bluetooth
Звучник Тип:
Преносни
Фреквентен Опсег:
Други
екран:
No
Бренд Име:
Coopkony
Гласовна Контрола:
No
Батеријата:
Yes
Водоотпорен:
No
Број на Звучникот за Куќиште:
1
Кабинетот Материјал:
Метал
Извор На Енергија:
Батеријата
PMPO:
3W
Функција:
Никој
Материјал:
Метал
Wi-Fi Музика:
1
Звучник Тип:
Опкружувачки
Аудио Класификација:
Мини
Тип:
Активни
Звучник За Сместување На Чекање:
Копче
Посебна Карактеристика:
Мини, Безжични, Преносни
Аудио Излез:
Dual
AirPlay:
No
комуникација:
Безжичната
Интерфејс Тип:
Никој, USB
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
R

Додатоци на производи