.

.

Луксузна солидна месинг и jade злато заврши Бања Додатоци во Собата,Облека кука,Хартија Носителот,Крпа Бар,Сапун кошница

Луксузна солидна месинг и jade злато заврши Бања Додатоци во Собата,Облека кука,Хартија Носителот,Крпа Бар,Сапун

DEN 1181.00
DEN 1574.40
-25 %
Од стока

Плаќање
Ние сега се прифати Alipay,TT,Western Union,Credi Картичка,итн. Ќе мора да се справи со исплата во рок од 3 дена. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. 1.Времето во транзит време варира со различни превозот методи. 2.Објект за обработка на пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.Најчесто,обработка на време може да биде 2 до 5 работни дена. 3.Ако испораката адреса е оддалечен да DHL,ние ќе го промени за да испратите од Fedex.Ви благодариме! 4.Ние ќе ги напише на следење на број на aliexpress по испраќање.Можете да ги видите неговите ажурирани испорака на интернет,кој ќе биде прикажан во 1-2 работни дена. Исто така нашата по продажбата на услугата ќе го задржи следење и испрати порака до вас кога постои задоцнување во превозот. 1.Позитивни Fedback (5 ѕвезди) е многу важен за нас,ве молиме два пати пред да замине повратни информации. 2.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот

Тип:
Бања Хардвер Поставува
Главен Материјал:
Метал
Бренд Име:
Tuqiu
Број На Модел На:
YS-RH8289
Материјал:
Бакар
Бања Хардвер Собата По Завршувањето:
Злато
Површина По Завршувањето:
Злато
Дувачкиот:
злато заврши
R

Додатоци на производи