.

.

Креативни Бања Sprinkler База на Таванот Главата Водат Туш Главата Бања Прибор Разни стилови

Креативни Бања Sprinkler База на Таванот Главата Водат Туш Главата Бања Прибор Разни стилови

DEN 239.04
Од стока


Карактеристики : Производ гарантира 100% нов и висок квалитет 1. Изработен од ABS пластика, површината елоксирани 2. Силна паста, не треба да се вежба, за да се избегне оштетување на ѕидот 3. Прилагодливи нагоре и надолу насока 4. Широко се користи во домашната бања Производ Содржина : 1 x Туш глава 1 x пакувањето на Производот Совети : ве Молиме внимателно да ги прочитате информациите за производот на слики, а потоа наредби, нашата компанија ѕид кука тешка нога, одлична изработка, ѕидот кука во домашна декорација на уметнички дела

Бренд Име:
Halojaju
Инсталирајте Стил:
Топ Вметнување Тип
Број на Групи:
Еден Тиер
Монтиран:
Агол
Број На Модел На:
lyh-369
Материјал:
ABS Пластика
Тип:
Бања Полици
Полица Материјал:
ABS Пластика
Носителот Површина По Завршувањето:
Anodic оксидација
Име на производ:
Млазницата база
Видови на:
бања прибор
Производот употреба:
облека кука
категорија:
закачалката
Видови:
Туш главата додатоци
Производ Во Боја:
повеќе Боја
Стил:
Ретро стил
R

Додатоци на производи