.

.

Letrend Браун Високо-одделение Вистинска кожа Патна Торба Висок капацитет Мажите Луксузни Возен Багаж Количка Кабината Куфер Тркала

Letrend Браун Високо-одделение Вистинска кожа Патна Торба Висок капацитет Мажите Луксузни Возен Багаж Количка

DEN 9642.00
DEN 11904.00
-19 %
Од стока


20 инчи Големина : 52*31*23cm Материјал : Вистинска Кожа Note1 : 1 инч=2.54 см,1cm=0.39 инчен Note2 : Таму би можело да биде малку разликата во бојата,becaouse на компјутерски монитор settings. Note3 : Со разликата во мерниот метод,ве молиме овозможи 1-3cm во големина отстапување. Note4 : Некои производи површината се покриени со слој на заштитна фолија, со цел да се prote

Тип На Објект:
Патни Торби
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Мажи
Стил:
Гроздобер
Објектот Должина:
52cm
Објектот Ширина:
23cm
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Бренд Име:
LeTrend
Имаат Drawbars:
Yes
Објектот Висина:
31cm
Број На Модел На:
LK-218
Материјал Состав:
Вистинска Кожа
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Повод:
Разноврсна
Објектот Тежина:
3.2kg
патна торба:
Патување Duffle
R

Додатоци на производи