.

.

Ново! Бесплатен Превозот Голема Чипка Ткаенина Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Храна Одделение Силиконски Калап 196

Ново! Бесплатен Превозот Голема Чипка Ткаенина Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Храна Одделение

DEN 483.00
DEN 833.76
-42 %
Од стока


Материјал : храна одделение силиконски калап
Големина на : 35.3*10.9*0.9 cm
Тежина : 256g

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
196
Бренд Име:
Мајка&Грашок
Торта Алатки Тип:
Габи,
R

Додатоци на производи