.

.

Ново! Бесплатен Превозот Голема Чипка Ткаенина Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Храна Одделение Силиконски Калап 196

Ново! Бесплатен Превозот Голема Чипка Ткаенина Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Храна Одделение

DEN 483.00
DEN 833.76
-42 %
Од стока


Материјал : храна одделение силиконски калап
Големина на : 35.3*10.9*0.9 cm
Тежина : 256g

R

Додатоци на производи