.

.

Ново! Бесплатен Превозот Овци во Облик на Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Сапун Мувла Храна Одделение Силиконски Калап 214

Ново! Бесплатен Превозот Овци во Облик на Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Сапун Мувла Храна

DEN 335.00
DEN 577.92
-42 %
Од стока


Материјал : храна одделение силиконски калап
Големина на : 8.6*7.3*5.3 cm
Тежина : 164g

R

Додатоци на производи