.

.

Ново! Бесплатен Превозот Овци во Облик на Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Сапун Мувла Храна Одделение Силиконски Калап 214

Ново! Бесплатен Превозот Овци во Облик на Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Сапун Мувла Храна

DEN 335.00
DEN 577.92
-42 %
Од стока


Материјал : храна одделение силиконски калап
Големина на : 8.6*7.3*5.3 cm
Тежина : 164g

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
Мајка&Грашок
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
214
R

Додатоци на производи