.

.

Cookies Бисквит Шлаг Печат Embosser Фондан Мувла Шеќер Cookie Машина За Печење Алатки

Cookies Бисквит Шлаг Печат Embosser Фондан Мувла Шеќер Cookie Машина За Печење Алатки

DEN 124.00
DEN 145.92
-15 %
Од стока


Материјал : Храна Оценување На Пластика
Сосема нов и висок квалитет
Се користи како embosser во фондан опфатени колачи или buttercream iced колачи.Embosser секачи им помогне на новите и искусни торта декоратерите да се создаде свој дизајн со талент и оригиналност.

R

Додатоци на производи