.

.

Cookies Бисквит Шлаг Печат Embosser Фондан Мувла Шеќер Cookie Машина За Печење Алатки

Cookies Бисквит Шлаг Печат Embosser Фондан Мувла Шеќер Cookie Машина За Печење Алатки

DEN 124.00
DEN 145.92
-15 %
Од стока


Материјал : Храна Оценување На Пластика
Сосема нов и висок квалитет
Се користи како embosser во фондан опфатени колачи или buttercream iced колачи.Embosser секачи им помогне на новите и искусни торта декоратерите да се создаде свој дизајн со талент и оригиналност.

Бренд Име:
BEIGUAN
Функција:
Еко-Пријателски
Колаче Алатки Тип:
Колаче Марки
Материјал:
Пластични
сертификација:
FDA,SGS
Број На Модел На:
51026
Тип:
Колаче Алатки
Тип:
Колаче Алатки
Catolog:
печење алатки
Стилот 1:
фондан украсување алатка
sytle2:
Ролинг Игли & Тесто Одбори
боја:
случаен
R

Додатоци на производи