.

.

Никол Силиконски Калап Сапун Алатка за Правење Set-4 Прилагодливи Дрвени Леб Машина Кутија 2 Парчиња од не ' Рѓосувачки Челични Ножеви за DIY рачно изработени

Никол Силиконски Калап Сапун Алатка за Правење Set-4 Прилагодливи Дрвени Леб Машина Кутија 2 Парчиња од не

DEN 2063.00
DEN 2947.20
-30 %
Од стока

Информации за производот Бренд : Никол Материјал : Силикон , Метал & Дрво Пакет вклучува : 1 Прилагодливи Сечење Дрво Кутија + 1 Директно Сечилото + 1 Челик Брановидна Сечилото + Силиконски Калап со Дрвена Кутија Големина : Силиконски Калап : 24.3 x 7 x 5.2 cm
Дрво Сечење Кутија : 27.5 x 12.7 x 9cm
Директно Машина : 15 x 12 cm
Брановидна Машина : 18.5 x 12.7 cm


R

Додатоци на производи