.

.

12 Дванаесет хороскопски Знаци силикони торта мувла рачно изработени сапун мувла

12 Дванаесет хороскопски Знаци силикони торта мувла рачно изработени сапун мувла

DEN 78.00
DEN 81.60
-4 %
Од стока


Бренд Име:
alilonglong
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силиконска Гума
сертификација:
CIQ
Функција:
Еко-Пријателски
Тип:
Торта Алатки
Класификација:
Силиконски bakeware
Материјал:
На силикон
R

Додатоци на производи