.

.

Топка во Облик на Епоксидни Силиконски Калап DIY Накит Транспарентен Додатоци Смола Декоративни Фондан Торта Декорација Алатка

Топка во Облик на Епоксидни Силиконски Калап DIY Накит Транспарентен Додатоци Смола Декоративни Фондан Торта

DEN 115.00
DEN 135.36
-15 %
Од стока

Опис на производот Материјал : силикон објектот боја ќе бидат испратени случајно Температура оценка : -40 целзиусови степени до +210 целзиусови степени со Висок квалитет, лесен за употреба и чиста. Ве молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење. Превозот Ние брод објектот преку Кина, Воздухот Пошта во 1-3 работни дена, ако се сретна со викенд, ние ќе го организира превозот прв и испрати веднаш на работа на време. Превозот време( во работни денови ) : САД 10-20 ЕУ coutries и Азија countries15-25 руската земја и земјите во близина 25-55 Јужна Америка земји 25-45 Други : Со 25-35 се Враќа Ние обезбедуваме бесплатен 7 ДЕН ГАРАНЦИЈА за оваа точка и ние нудиме една замена или враќање на парите, но сите се врати превозот на трошоците се на одговорност на купувачот. Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода, целосна веднаш наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба во рок од 7 дена до нашето место. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Повратни информации
Уживајте во вашата шопинг и да имаат убаво време во нашата продавница!

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ОД FDA,SGS
Бренд Име:
Aouke
Број На Модел На:
010138
Материјал:
Силикони
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
R

Додатоци на производи