.

.

SILIKOLOVE Бисер Форма 3D Силикони Торта Печење Калап За Мус Truffle Пусти Пан Силиконски Калапи Тесто Алатка Колачи

SILIKOLOVE Бисер Форма 3D Силикони Торта Печење Калап За Мус Truffle Пусти Пан Силиконски Калапи Тесто Алатка

DEN 333.00
DEN 652.80
-49 %
Од стока


Приоритет да добиваат сини картони, повеќе поевтини

Тип:
Торта Алатки
Непристојни Слика:
No
сертификација:
CE / ЕУ,ФДУ
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
JSC2690
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
SILIKOLOVE
Торта Алатки Тип:
Габи,
Тип:
3D Силиконски Калап
Функција:
Направи Косата Truffle Пусти
Безбедно да се користи:
Microwaveable,Замрзнување,Фурна
Температура:
+230/-40 +446/-40
сертификација:
ФДУ LFGB
Користење:
Печка,Microware,Замрзнувач
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Примена:
Торта,Леб И Така Натаму
Употреба:
кујнски прибор
Карактеристики:
Не-стап
R

Додатоци на производи