.

.

силиконски калапи овошје мувла 3D портокал сапун мувла свеќа калапи портокал сапун одлуки габи, портокали Арома камен габи свеќа мувла

силиконски калапи овошје мувла 3D портокал сапун мувла свеќа калапи портокал сапун одлуки габи, портокали Арома

DEN 448.00
DEN 527.04
-15 %
Од стока

Вообичаено е дозволиво разлики во големината се approxi - mately 0.29 /парче
Храна одделение материјал Рози моделирање чоколадо со силиконски калап фондан Торта декорација мувла US$ 4. Сериозни Купувачи само - ве молам не понуда или кликнете "Купи Сега", освен ако не се наменети за завршување на тоа.големина околу 5.99 /парче
2013 Нов стил големи трговија на големо топла продажба чоколадо со силиконски калап фондан Торта декорација мувла БР. Ако ви треба многу на овој производ, брзо да контактирате со нас, ние може да се обезбеди за да ви даде најдобра цена, најдобар квалитет и најевтин трошоците за превозот. Ако неисправни, функционираат или делови-исчезнати предмети се веќе не е достапна на, за враќање на средствата може да се издаде. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Ако најдете големината на производите не ви одговара. 30-ден Гаранција со Девизниот за неисправни, функционираат, неточни или на делови-водат за исчезнати предмети.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално.99 /парче
Нов стил големи трговија на големо топла продажба бисер чоколадо со силиконски калап фондан Торта декорација мувла US$ 7.19 /парче
Бесплатен превозот се зголеми(3pcs/многу) чоколадо со силиконски калап Торта декорација мувла US$ 6.5 см
силиконски калапи овошје мувла 3 D портокал сапун мувла свеќа калапи портокал сапун одлуки калапи портокали Арома камен габи свеќа мувла
нашата продавница други hotsale мувла , кликнете на сликата за да се купи!!!
Карактеристики : * 100% Сосема Нов и висок квалитет
* Направен од висок квалитет на храна одделение силиконски
* Микробранова печка и замрзнувач безбедно
* Обновливи, не-стап; Лесна употреба и чистење
* Погоден за торта мувла / чоколадо мувла / желе мувла
* Температура : -40 F на +446 F (-40c на +230c)
* Усогласеност со FDA/SGS
* Боја : Како слики шоу, автоматски ќе го избере. Плаќање прифаќаме кредитна картичка, пари booker, western union , можете да изберете било која од нив ви се допаѓа . Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќе ги провери и да ги реши тоа за вас наскоро. Ве молиме да не известите и едноставно да го врати објектот со сите делови и прибор спакуван и означен "ЗА РАЗМЕНА" во рок од 14 дена од денот на приемот.5 инчи во мерењето .99 /парче
Стапалки форма нов стил големи трговија на големо топла продажба чоколадо со силиконски калап фондан Торта декорација мувла US$ 8. ви посакувам бизнис е во подем.99 /парче
.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги подобриме нашиот квалитет на производи и услуги.99 /парче
Храна одделение материјал Нов стил големи чоколадо со силиконски калап фондан Торта декорација мувла Рака форма US$ 8. Политика за наплата на Сите продажни се конечни. Реконструкцијата се општо земено не се издадени. Ако имате било каков проблем,можете да разговарате со нас или Онлајн порака ,ние ќе ги реши проблемите додека не сте задоволни со нашите производи и услуги.59 /парче
5 PCS прекрасна мечка нов стил големи трговија на големо топла продажба чоколадо со силиконски калап фондан Торта декорација мувла US$ 9. > Големината или да Одговара на Прашања големини се илустрирани со конкретни мерења Во детални спецификации .можете директно да един - такт нас . Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса. Повратни информации, Ние искрено се надеваме дека може да ни даде добра оценка. Превозот и Предавање на Сите предмети, може да се испраќаат преку ЕМС или DHL ви се допаѓа во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле. Во повеќето случаи, Превозот и Ракувањето такса не се враќа. Посебни ситуации се испита од случај до случај.
Бесплатен превозот се Зголеми срце облик чоколадо со силиконски калап Торта мувла Храна одделение материјал US$ 7. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ
Број На Модел На:
001
Бренд Име:
PRZY
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Силикони
R

Додатоци на производи