.

.

Пластични Бебе Bobbi Кукла Торта Мувла Барби Се Облекуваат Торта Кукла Роденден, Свадба Декорација Sugarcraft Фондан Торта Декорирање Алатки

Пластични Бебе Bobbi Кукла Торта Мувла Барби Се Облекуваат Торта Кукла Роденден, Свадба Декорација Sugarcraft

DEN 143.52
Од стока


Пластични Bobbi Кукла Торта Мувла Toppers Барби Се Облекуваат Торта Кукла Роденден Sugarcraft Фондан Торта Декорирање Алатки Свадба Декорација
Количина : 1pc
Модел : случајни за превозот
Материјал : 100% foodgrade пластика
Големина : H19*W6.5cm
Еко-пријателски и порибено.
Усвојување на храна одделение пластика, безбеден, чист и без штета на луѓето.
Прекрасната барби кукли, мода и убава.
Може да DIY различни фустани(колачи) според барби кукла модели.
Добар модел за практикување и правење убави фондан колачи.
Висок квалитет и сосема нов.

R

Додатоци на производи