.

.

Цвет Самовила S0169 Занает Уметност Силиконски калап Сапун Занает Калапи DIY рачно изработени сапун калапи

Цвет Самовила S0169 Занает Уметност Силиконски калап Сапун Занает Калапи DIY рачно изработени сапун калапи

DEN 153.60
Од стока


Опис
Силиконски калапи Боја : Светло Сина Брод од Кина, машина за миење Садови безбедно,Лесен за користење и брзо да се исчисти Заврши Сапун Големина : 3.2" x 2.3" x 0.9"(8.1cmx5.8cmx2.4cm) Заврши Сапун тежина : околу. 100g
Превозот
Ние брод на сите стоки во рамките 72hours по приемот на плаќање (освен за одмор и за викенд).
Земја
Дојде време
Превозот Метод
Превозот Надомест
светот
20-45 дена
Меѓународниот Воздушен Mail
Бесплатен Превозот во светот
Ние брод од страна на Меѓународниот Воздушен - mail од Кина од страна на Кина пост, Обично можете да добиете пакет брзо во рок од 25 дена, но понекогаш тоа може да трае околу 45 дена да пристигнат. Тоа најмногу се должи на поштата
Resturns
Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање. Вие треба да најдете било какви проблеми со нашите предмети,
ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот.
Сите се враќа објект не смее да се користи или покажува никакви знаци на намерна штета и треба да биде во оригинална амбалажа.
Повратни Информации Од Корисниците
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтинг) на e Bay со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ" и ни остави позитивен фидбек. Нашиот систем автоматски ќе го стори истото за вас. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, едноставно оставајќи негативна или неутрална повратни информации не може да го реши проблемот.

R

Додатоци на производи