.

.

Ново! Бесплатен Превозот Самовила Игра Виолина во Облик на Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Мувла Храна Одделение Силиконски Калап 218

Ново! Бесплатен Превозот Самовила Игра Виолина во Облик на Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D

DEN 146.00
DEN 252.48
-42 %
Од стока


Материјал : храна одделение силиконски калап
Големина на : 7.5*6.6*1.5 cm
Тежина : 49g

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
218
Бренд Име:
Мајка&Грашок
Торта Алатки Тип:
Габи,
R

Додатоци на производи