.

.

Ново! Бесплатен Превозот Чипка Ткаенина Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Чоколадо Мувла Храна Одделение Силиконски Калап 208

Ново! Бесплатен Превозот Чипка Ткаенина Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Чоколадо Мувла Храна

DEN 210.00
DEN 362.40
-42 %
Од стока


Материјал : храна одделение силиконски калап
Големина : 21.9*6.6*1cm
Тежина : 78g

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
Мајка&Грашок
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
208
R

Додатоци на производи