.

.

Ferramentas Боло Фондан 3D Силиконски Калапи Торта Декорирање Алатки Moldes Де Silicona Партија Декорација Калап За Сапун Розова Боја

Ferramentas Боло Фондан 3D Силиконски Калапи Торта Декорирање Алатки Moldes Де Silicona Партија Декорација

DEN 259.00
DEN 287.52
-10 %
Од стока


Главната Опис :
1 PC Топло-Продажба Фондан Торта Декорирање Moldes Силикони 3 D Стил Алатки Партија Декорација Калап За Сапун Розова Боја
Големина на : 30.3*3.7*1.2 cm
Материјал : 100% foodgrade силикони
Издржливи, долго време се користи
Ние сме професионални извозник за години,ОЕМ и голема цел е добредојдена!

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
sunglory
Број На Модел На:
GS2470
Материјал:
Силикони
сертификација:
CE / ЕУ,SGS
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
боја:
Пинк
Големина:
30.3*3.7*1.2 cm
Материјал:
100% foodgrade силикони
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи