.

.

Ново! Бесплатен Превозот Очила & Фустан во Облик на Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Мувла Храна Одделение Силиконски Калап 095

Ново! Бесплатен Превозот Очила & Фустан во Облик на Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Мувла

DEN 163.00
DEN 281.76
-42 %
Од стока


Материјал : храна одделение силиконски калап
Големина на : 9*9*1.1 cm
Тежина : 61g

R

Додатоци на производи