.

.

Ново! Бесплатен Превозот Голема Чипка Ткаенина Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Храна Одделение Силиконски Калап 198

Ново! Бесплатен Превозот Голема Чипка Ткаенина Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Храна Одделение

DEN 247.00
DEN 425.76
-42 %
Од стока


Материјал : храна одделение силиконски калап
Големина на : 23.5*9*0.5 cm
Тежина : 106g

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
198
Бренд Име:
Мајка&Грашок
Торта Алатки Тип:
Габи,
R

Додатоци на производи