.

.

Ново! Бесплатен Превозот Голема Чипка Ткаенина Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Храна Одделение Силиконски Калап 198

Ново! Бесплатен Превозот Голема Чипка Ткаенина Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Храна Одделение

DEN 247.00
DEN 425.76
-42 %
Од стока


Материјал : храна одделение силиконски калап
Големина на : 23.5*9*0.5 cm
Тежина : 106g

R

Додатоци на производи