.

.

Ново! Бесплатен Превозот Пиратски Брод во Облик на Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Мувла Храна Одделение Силиконски Калап 220

Ново! Бесплатен Превозот Пиратски Брод во Облик на Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Мувла

DEN 140.00
DEN 240.48
-42 %
Од стока


Материјал : храна одделение силиконски калап
Големина на : 8.5*5.8*1.5 cm
Тежина : 45g

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
Мајка&Грашок
Број На Модел На:
220
Торта Алатки Тип:
Габи,
R

Додатоци на производи