.

.

есенска сезона форма сапун силиконски калап сапун мувла торта чоколадна мувла

есенска сезона форма сапун силиконски калап сапун мувла торта чоколадна мувла

DEN 556.80
Од стока


Функција :
1,E-ко пријателски
2,Долг живот (300~500 пати повеќе)
3, висока температура отпор (-40~240 centigrade)
4,помек,лесно да се demould&операција
5,Разни апликација
Спецификација :
Материјал : помек силиконска гума
Тежина : 180g
Големина : 80 *60*35mm
Боја : автоматски
Примена :
Тоа може да се користи за да се направи рачно изработени сапун , свеќа,чоколадо ,колачи,бонбони,фондан scraft,и смола занаети,и така натаму.

R

Додатоци на производи