.

.

Ново! Бесплатен Превозот Танцување во Облик на Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Храна Одделение Силиконски Калап 200

Ново! Бесплатен Превозот Танцување во Облик на Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Храна Одделение

DEN 160.00
DEN 276.48
-42 %
Од стока


Материјал : храна одделение силиконски калап
Големина на : 8.5*7.1*1.5 cm
Тежина : 57g

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
Мајка&Грашок
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
200
R

Додатоци на производи