.

.

Ново! Бесплатен Превозот Танцување во Облик на Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Храна Одделение Силиконски Калап 200

Ново! Бесплатен Превозот Танцување во Облик на Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Храна Одделение

DEN 160.00
DEN 276.48
-42 %
Од стока


Материјал : храна одделение силиконски калап
Големина на : 8.5*7.1*1.5 cm
Тежина : 57g

R

Додатоци на производи