.

.

Ново! Бесплатен Превозот во Облик на Птица Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Чоколадо Мувла Храна Одделение Силиконски Калап 210

Ново! Бесплатен Превозот во Облик на Птица Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Чоколадо Мувла

DEN 148.00
DEN 255.36
-42 %
Од стока


Материјал : храна одделение силиконски калап
Големина на : 11.2*4.9*1.2 cm
Тежина : 50g

R

Додатоци на производи