.

.

Ново! Бесплатен Превозот во Облик на Птица Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Чоколадо Мувла Храна Одделение Силиконски Калап 210

Ново! Бесплатен Превозот во Облик на Птица Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Чоколадо Мувла

DEN 148.00
DEN 255.36
-42 %
Од стока


Материјал : храна одделение силиконски калап
Големина на : 11.2*4.9*1.2 cm
Тежина : 50g

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ
Број На Модел На:
210
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
Мајка&Грашок
Торта Алатки Тип:
Габи,
R

Додатоци на производи