.

.

Ново! Бесплатен Превозот Голема Чипка Ткаенина Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Храна Одделение Силиконски Калап 197

Ново! Бесплатен Превозот Голема Чипка Ткаенина Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Храна Одделение

DEN 367.00
DEN 632.64
-42 %
Од стока


Материјал : храна одделение силиконски калап
Големина на : 31.4*11*0.8 cm
Тежина : 188g

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
197
Бренд Име:
Мајка&Грашок
Торта Алатки Тип:
Габи,
R

Додатоци на производи