.

.

Ново! Бесплатен Превозот Голема Чипка Ткаенина Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Храна Одделение Силиконски Калап 197

Ново! Бесплатен Превозот Голема Чипка Ткаенина Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Храна Одделение

DEN 367.00
DEN 632.64
-42 %
Од стока


Материјал : храна одделение силиконски калап
Големина на : 31.4*11*0.8 cm
Тежина : 188g

R

Додатоци на производи