.

.

Ново! Бесплатен Превозот во Облик на Ангел Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Храна Одделение Силиконски Калап 203

Ново! Бесплатен Превозот во Облик на Ангел Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Храна Одделение

DEN 128.00
DEN 220.32
-42 %
Од стока


Материјал : храна одделение силиконски калап
Големина на : 8*6*1.2 cm
Тежина : 35g

R

Додатоци на производи