.

.

Ново! Бесплатен Превозот во Облик на Ангел Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Храна Одделение Силиконски Калап 203

Ново! Бесплатен Превозот во Облик на Ангел Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Храна Одделение

DEN 128.00
DEN 220.32
-42 %
Од стока


Материјал : храна одделение силиконски калап
Големина на : 8*6*1.2 cm
Тежина : 35g

Тип:
Торта Алатки
Број На Модел На:
203
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
Мајка&Грашок
Торта Алатки Тип:
Габи,
R

Додатоци на производи