.

.

Фондан Силикони се Зголеми Мувла 3D Цвет Силикони Торта Калап За Печење Свадба Декорација Cupcake Мувла Gumpaste Bakeware Розова Боја

Фондан Силикони се Зголеми Мувла 3D Цвет Силикони Торта Калап За Печење Свадба Декорација Cupcake Мувла Gumpaste

DEN 144.00
DEN 191.52
-25 %
Од стока


Фондан Силикони се Зголеми Мувла 3 D Цвет Силикони Торта Калап За Печење Свадба Декорација Cupcake Мувла Gumpaste Bakeware Розова Боја Големина на : 7.6*7.0*1.9 cm Шема : роза Материјал : 100% foodgrade силикони Мека,Флексибилни и Издржливи Лесно да се формираат надвор и машина за миење садови безбедно

R

Додатоци на производи