.

.

Фондан Силикони се Зголеми Мувла 3D Цвет Силикони Торта Калап За Печење Свадба Декорација Cupcake Мувла Gumpaste Bakeware Розова Боја

Фондан Силикони се Зголеми Мувла 3D Цвет Силикони Торта Калап За Печење Свадба Декорација Cupcake Мувла Gumpaste

DEN 144.00
DEN 191.52
-25 %
Од стока


Фондан Силикони се Зголеми Мувла 3 D Цвет Силикони Торта Калап За Печење Свадба Декорација Cupcake Мувла Gumpaste Bakeware Розова Боја Големина на : 7.6*7.0*1.9 cm Шема : роза Материјал : 100% foodgrade силикони Мека,Флексибилни и Издржливи Лесно да се формираат надвор и машина за миење садови безбедно

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
sunglory
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Силикони
сертификација:
CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
GS2477
Торта Алатки Тип:
Габи,
боја:
Пинк
Големина:
7.6*7.0*1.9cm
Материјал:
100% foodgrade силикони
is_customized:
Yes
Шема:
Зголеми цвет
Тип:
роуз силиконски калап
Стил:
зголеми цвет силикони торта мувла
Функција:
роуз фондан мувла
Име:
зголеми цвет силиконски калап
Објектот:
калап за печење
R

Додатоци на производи