.

.

Торта Алатки 4PCS/SET Шеќер Занает Пластични Риба Клипот Машина Бисквит Сечење Умира Торта Мувла Колаче Машина Торта Декорација за Печење

Торта Алатки 4PCS/SET Шеќер Занает Пластични Риба Клипот Машина Бисквит Сечење Умира Торта Мувла Колаче Машина

DEN 156.00
DEN 239.52
-35 %
Од стока


Торта Алатки 4 PCS/SET Шеќер Занает Пластични Риба Клипот Машина Бисквит Сечење Умира Торта Мувла Колаче Машина Торта Декорација за Печење
Главната Опис :
1 set=4pcs
Големина на : 8.5*5.5*1.6 CM
9.2*4.0*1.6 CM
10*7.0*1.6 CM
9.0*3.0*1.6 М
Материјал : 100% храна одделение пластика
Пакување : вметнете картичката/set
Инструкции :
Се тркалаат на испуштање на не-стап површина, или со користење на cornflour/шлаг шеќер за бришење прашина бришење прашина.
Отсечени занает форма без притискање на клипот.
Притиснете го клипот за да ја извадите занает форма.

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
sunglory
Материјал:
Пластични
сертификација:
CE / ЕУ,SGS
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
GS2508
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
100% храна одделение пластика
is_customized:
Yes
Големина:
8.5*5.5 cm,9*3cm,10*7cm,9.2*4cm
1 сет:
4pcs
Тип:
риба колаче машина
Име:
колаче мувла
Шема:
Риба
Функција:
клипот машина
Употреба:
фондан машина
Опис:
шеќер занает машина
R

Додатоци на производи