.

.

Торта Алатки 4PCS/SET Шеќер Занает Пластични Риба Клипот Машина Бисквит Сечење Умира Торта Мувла Колаче Машина Торта Декорација за Печење

Торта Алатки 4PCS/SET Шеќер Занает Пластични Риба Клипот Машина Бисквит Сечење Умира Торта Мувла Колаче Машина

DEN 156.00
DEN 239.52
-35 %
Од стока


Торта Алатки 4 PCS/SET Шеќер Занает Пластични Риба Клипот Машина Бисквит Сечење Умира Торта Мувла Колаче Машина Торта Декорација за Печење
Главната Опис :
1 set=4pcs
Големина на : 8.5*5.5*1.6 CM
9.2*4.0*1.6 CM
10*7.0*1.6 CM
9.0*3.0*1.6 М
Материјал : 100% храна одделение пластика
Пакување : вметнете картичката/set
Инструкции :
Се тркалаат на испуштање на не-стап површина, или со користење на cornflour/шлаг шеќер за бришење прашина бришење прашина.
Отсечени занает форма без притискање на клипот.
Притиснете го клипот за да ја извадите занает форма.

R

Додатоци на производи