.

.

Ново! Бесплатен Превозот Кучиња во Облик на Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Мувла Храна Одделение Силиконски Калап 098

Ново! Бесплатен Превозот Кучиња во Облик на Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Мувла Храна Одделение

DEN 147.00
DEN 253.92
-42 %
Од стока


Материјал : храна одделение силиконски калап
Големина : 8.9*8.9*1cm
Тежина : 49g

R

Додатоци на производи