.

.

Ново! Бесплатен Превозот Кучиња во Облик на Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Мувла Храна Одделение Силиконски Калап 098

Ново! Бесплатен Превозот Кучиња во Облик на Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Мувла Храна Одделение

DEN 147.00
DEN 253.92
-42 %
Од стока


Материјал : храна одделение силиконски калап
Големина : 8.9*8.9*1cm
Тежина : 49g

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ
Број На Модел На:
098
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
Мајка&Грашок
Торта Алатки Тип:
Габи,
R

Додатоци на производи