.

.

Виолина Гитара Фондан Силикони Торта Мувла Gumpaste Moldes Де Silicona За Cupcake Декорација Калап За Печење На Бојата Пинк Кујна

Виолина Гитара Фондан Силикони Торта Мувла Gumpaste Moldes Де Silicona За Cupcake Декорација Калап За Печење

DEN 144.00
DEN 239.52
-40 %
Од стока


Виолина Гитара Фондан Силикони Торта Мувла Gumpaste Moldes Де Silicona За Cupcake Декорација Калап За Печење на Бојата Пинк Кујна Големина на : 8.5*5.5*1.3 cm Шема : гитара Материјал : 100% foodgrade силикони Боја : розова Мека,Флексибилни и Издржливи

R

Додатоци на производи