.

.

Виолина Гитара Фондан Силикони Торта Мувла Gumpaste Moldes Де Silicona За Cupcake Декорација Калап За Печење На Бојата Пинк Кујна

Виолина Гитара Фондан Силикони Торта Мувла Gumpaste Moldes Де Silicona За Cupcake Декорација Калап За Печење

DEN 144.00
DEN 239.52
-40 %
Од стока


Виолина Гитара Фондан Силикони Торта Мувла Gumpaste Moldes Де Silicona За Cupcake Декорација Калап За Печење на Бојата Пинк Кујна Големина на : 8.5*5.5*1.3 cm Шема : гитара Материјал : 100% foodgrade силикони Боја : розова Мека,Флексибилни и Издржливи

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
sunglory
Број На Модел На:
GS2480
Материјал:
Силикони
сертификација:
CE / ЕУ,SGS
Торта Алатки Тип:
Габи,
боја:
Пинк
Големина:
8.5*5.5*1.3cm
Материјал:
100% foodgrade силикони
Спецификација:
Guitar
is_customized:
Yes
Typ:
гитара силиконски калап
Стил:
гитара фондан мувла
Функција:
гитара силикони торта мувла
Употреба:
калап за печење
Опис:
виолина силиконски калап
R

Додатоци на производи