.

.

Топла Продажба! Бесплатен Превозот Фондан Торта Инстант Чипка Силиконски Калап Шеќерот Ставете Шеќер Уметност Алатки Торта Декорација LM-04

Топла Продажба! Бесплатен Превозот Фондан Торта Инстант Чипка Силиконски Калап Шеќерот Ставете Шеќер Уметност

DEN 169.00
DEN 291.36
-42 %
Од стока


Материјал : силикон
Големина на : 17.8*6.5*0.4 cm
Тежина : 44g
Нашите нови дизајни на оваа година - Чипка Tools.Можете да го користите да се создаде види-преку чипка,тече панделки или било која друга чипка шема.Овој лесен-за-користење чипка алатка се направи тоа е можно да се создаде софистицирана фондан чипка во 10 мин со нашите Чипка Шлаг без разлика на вашиот се професионални или прв пат корисник.
Материјал : Силикон
Како да го користите :
1.Стави валани Чипка Шлаг на чипка алатка.
2.Користете нож за да scrape екстра фондан.
3.Отстранете ја заврши фондан чипка.

R

Додатоци на производи