.

.

(10 парчиња) 3 Нивоа Торта Плоча Стои Центар се Справи со Прачки Фитинзи Свадба Партија фондан силиконски калапи за торта декорирање

(10 парчиња) 3 Нивоа Торта Плоча Стои Центар се Справи со Прачки Фитинзи Свадба Партија фондан силиконски калапи

DEN 2400.00
Од стока


Плочите не се вклучени.
Опис :
Да се направи за вашата сопствена торта стои,овој објект се состои од 3 дела кои лесно може да се состави и демонтирање кога не е во употреба. Погоден за деликатна кина, накит стои, нежен изглед на штандови. Боја : сребро ,злато ,бронза (3 бои за избор,изберете ја вашата омилена боја) Материјал : Метал Тежина : 110g Количина : 10 компјутери Пакет се Вклучени : 3tier(1 X Торта стојат + 6 перници + 1 завртки)
Торта рамка на спецификациите на сликата :
Внимание : Сите плочи во нашите производи се прикаже само Ефект на слика, не е за продажба. Ви благодариме!
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!
ПРЕВОЗОТ :
ПЛАЌАЊЕ :
ПОВРАТНИ информации :

R

Додатоци на производи