.

.

Ново! Бесплатен Превозот Монета во Облик на Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Чоколадо Мувла Храна Одделение Силиконски Калап 205

Ново! Бесплатен Превозот Монета во Облик на Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Чоколадо Мувла

DEN 103.00
DEN 178.08
-42 %
Од стока


Материјал : храна одделение силиконски калап
Големина на : 6*6*0.9 cm
Тежина : 18g

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
Мајка&Грашок
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
205
R

Додатоци на производи