.

.

Ново! Бесплатен Превозот Монета во Облик на Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Чоколадо Мувла Храна Одделение Силиконски Калап 205

Ново! Бесплатен Превозот Монета во Облик на Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Чоколадо Мувла

DEN 103.00
DEN 178.08
-42 %
Од стока


Материјал : храна одделение силиконски калап
Големина на : 6*6*0.9 cm
Тежина : 18g

R

Додатоци на производи