.

.

мешање на различни бои Плоча Торта Стојат Центар се Справи со Поставува торта стојат справува со Торта Стојат Фитинзи (едно парче)

мешање на различни бои Плоча Торта Стојат Центар се Справи со Поставува торта стојат справува со Торта Стојат

DEN 151.00
DEN 151.20
-0 %
Од стока


Плочите не се вклучени.
Опис :
Да се направи за вашата сопствена торта стои,овој објект се состои од 3 дела кои лесно може да се состави и демонтирање кога не е во употреба. Погоден за деликатна кина, накит стои, нежен изглед на штандови. Боја : сребро ,злато (2 бои за избор,изберете ја вашата омилена боја) Материјал : Метал Тежина : 90g Количина : 1pcs Пакет се Вклучени : 2tier(1 X Торта стојат + 5 перници + 1 завртки) 3tier(1 X Торта стојат + 7 перници + 1 завртки)
Торта рамка на спецификациите на сликата :

R

Додатоци на производи