.

.

Бесплатен Превозот Bowknots Фондан Торта Силиконски Калап Шеќерот Ставете Шеќер Уметност Алатки Торта Декорација 3D Чоколадо Мувла

Бесплатен Превозот Bowknots Фондан Торта Силиконски Калап Шеќерот Ставете Шеќер Уметност Алатки Торта Декорација

DEN 136.00
DEN 234.24
-42 %
Од стока


Материјал : храна одделение Силиконски
Големина : 7*7*1cm
Тежина : 42g
Боја : Розева

R

Додатоци на производи