.

.

7.5*4.5 CM Нумеричка Силикони Торта Мувла Бонбони Број Фондан Мувла Со Ѕвезди За Cupcake Декорација Калапи За Печење Торта Алатки

7.5*4.5 CM Нумеричка Силикони Торта Мувла Бонбони Број Фондан Мувла Со Ѕвезди За Cupcake Декорација Калапи

DEN 98.00
DEN 177.60
-45 %
Од стока


7.5*4.5 CM Нумеричка Силикони Торта Мувла Бонбони Број Фондан Мувла Со Ѕвезди За Cupcake Декорација Калапи За Печење Торта Алатки Големина на : 7.5*4.5*0.8 cm Боја : розова Облик : броеви Материјал : 100% foodgrade силикони Мека,Флексибилни и Издржливи Употреба!

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
sunglory
сертификација:
CE / ЕУ,SGS
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
GS2478
Торта Алатки Тип:
Габи,
боја:
Пинк
Големина:
7.5*4.5*0.8 cm
Материјал:
100% foodgrade силикони
is_customized:
Yes
Обликот:
Броеви
Тип:
број на силиконски калап
Стил:
број фондан мувла
Функција:
калап за печење
Опис:
број cupcake мувла
Име:
броеви торта мувла
R

Додатоци на производи