.

.

7.5*4.5 CM Нумеричка Силикони Торта Мувла Бонбони Број Фондан Мувла Со Ѕвезди За Cupcake Декорација Калапи За Печење Торта Алатки

7.5*4.5 CM Нумеричка Силикони Торта Мувла Бонбони Број Фондан Мувла Со Ѕвезди За Cupcake Декорација Калапи

DEN 98.00
DEN 177.60
-45 %
Од стока


7.5*4.5 CM Нумеричка Силикони Торта Мувла Бонбони Број Фондан Мувла Со Ѕвезди За Cupcake Декорација Калапи За Печење Торта Алатки Големина на : 7.5*4.5*0.8 cm Боја : розова Облик : броеви Материјал : 100% foodgrade силикони Мека,Флексибилни и Издржливи Употреба!

R

Додатоци на производи