.

.

Свадба 3 Ниво шлаг Торта алатки Плоча Центар Стојат Справи со Прачка силикони bakeware cupcake печење

Свадба 3 Ниво шлаг Торта алатки Плоча Центар Стојат Справи со Прачка силикони bakeware cupcake печење

DEN 168.00
Од стока


Плочите не се вклучени.
Опис :
Да се направи за вашата сопствена торта стои,овој објект се состои од 3 дела кои лесно може да се состави и демонтирање кога не е во употреба. Погоден за деликатна кина, накит стои, нежен изглед на штандови. Боја : Злато, Сребро (2 бои за избор,изберете ја вашата омилена боја) Материјал : Метал Тежина : 90g Количина : 1pcs Пакет се Вклучени : 2tier(1 X Торта стојат + 5 перници + 1 завртки) 3tier(1 X Торта стојат + 7 перници + 1 завртки)
Торта рамка на спецификациите на сликата :

R

Додатоци на производи